Okresní rada AŠSK Plzeň-jih

Okresní rada AŠSK Plzeň-jih

17 školních sportovních klubů se 1355 členy

Časopis DO TOHO!
č. 4/2019

Číslo 4/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (32)

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
KFKP ve florbalu ZŠ Florbal 6. 12. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Městská sportovní hala, Plzeň
DDM Stod

kat. chlapci IV.

Poslední aktualizace: 24. 10. 2019 v 17:17

KFKP ve florbalu ZŠ Florbal 5. 12. 2019
Krajské finále
Kategorie III.
Smíšené
Gymnázium a SOŠ Rokycany
OR AŠSK Rokycany

kat. dívky III.

Poslední aktualizace: 4. 11. 2019 v 10:33

KFKP ve florbalu ZŠ Florbal 4. 12. 2019
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
Gymnázium a SOŠ Rokycany
OR AŠSK Rokycany

kat. chlapci III.

Poslední aktualizace: 4. 11. 2019 v 10:33

KFKP ve florbalu ZŠ Florbal 29. 11. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Městská sportovní hala, Plzeň
DDM Stod

kat. chlapci IV.

Poslední aktualizace: 24. 10. 2019 v 17:18

KFKP v házené Házená 28. 11. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Hala 31. ZŠ, ul. E. Krásnohorské 10, 323 00 Plzeň
31. základní škola

Poslední aktualizace: 10. 10. 2019 v 10:00

OP v basketbalu ZŠ - žákyně Basketbal 27. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Přeštice

kat. IV. dívky

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 15:36

OP v basketbalu ZŠ - žáci Basketbal 26. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Přeštice

kat. IV. chlapci

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 15:36

Soutěže, které se teprve uskuteční
Soutěže, které se již konaly
OP ve florbalu ZŠ Florbal 15. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Městská sportovní hala - TJ Lokomotiva
DDM Stod

Poslední aktualizace: 24. 10. 2019 v 13:07

OP ve florbalu ZŠ Florbal 8. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
Městská sportovní hala - TJ Lokomotiva
DDM Stod

Poslední aktualizace: 24. 10. 2019 v 13:08

OP ve florbalu ZŠ Florbal 6. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Přeštice

kat IV. dívky

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 15:39

OP ve florbalu ZŠ Florbal 5. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
Přeštice

kat III. dívky

Poslední aktualizace: 8. 10. 2019 v 12:12

KFKP ve stolním tenisu ZŚ Stolní tenis 24. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Plzeň - Slovany

okresní a krajské finále, kat. IV.

Poslední aktualizace: 25. 10. 2019 v 10:23

KFOP a KP v Plavání ZŠ Plavání 17. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie I., II. a III.
Dívky + Chlapci
bazén 1. základní školy v Plzni
1. základní škola v Plzni

kategorie I., II., III.

Poslední aktualizace: 24. 9. 2019 v 15:52

KFKP v Přespolním běhu ZŠ a SŠ Přespolní běh 10. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Tachov - areál zimního stadiónu

Poslední aktualizace: 13. 11. 2019 v 13:30

OP ve stolním tenisu ZŠ Stolní tenis 7. 10. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
sportovní hala Nepomuk
ZŠ Nepomuk

Poslední aktualizace: 24. 9. 2019 v 15:41

OP v Přespolním běhu ZŠ Přespolní běh 26. 9. 2019
Okresní kolo
Kategorie II., III. a IV.
Dívky + Chlapci
Chlumčany
OR AŠSK, ZŠ Chlumčany, DDM Stod

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 15:34

OP v Atletickém 4boji ZŠ Atletika 18. 9. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Přeštice

kat.IV.

Poslední aktualizace: 19. 9. 2019 v 09:56