Okresní rada AŠSK Plzeň-jih

Okresní rada AŠSK Plzeň-jih

17 školních sportovních klubů se 1355 členy

Časopis DO TOHO!
č. 6/2022

Číslo 6/2022 - PDF | eBook
Všechna čísla (36)

Soutěž Hýbeme se hezky česky je v další fázi!

2. 6. 2022
Foto: Soutěž Hýbeme se hezky česky je v další fázi!

Celkem 319 školních sportovních klubů se registrovalo do letošního ročníku soutěže Hýbeme se hezky česky, kterou pořádá společnost Penny Market a Asociace školních sportovních klubů je spolu s Českou obcí sokolskou jejím partnerem.

Od 2. do 29. června mohou školní sportovní kluby i jejich příznivci hlasovat na stránkách www.hybemesehezkycesky.cz a zasoutěžit si o své místo v zářijovém finálovém kole. Do něj v každém ze 155 regionů postupují 3 týmy s nejvíce online hlasy.

Kromě online hlasování má ale tato část soutěže za cíl rozhýbat děti i dospělé napříč celým Českem. Každý, kdo v červnu uběhne nebo nachodí konkrétní objem kilometrů a nechá je "připsat" svému týmu, může tento tým posunout k další finanční podpoře. Každý tým, kterému jeho členové nebo sportující veřejnost připíše v online hlasování dohromady alespoň 10 tisíc odsportovaných kilometrů, dostane motivační finanční odměnu ve výši 10 tisíc Kč. Kdo zahlasuje pohybem se navíc automaticky zařadí do každodenního slosování o nákup v Penny Marketu s voucherem v hodnotě 500 Kč.

Seznam postupujících týmů AŠSK ČR do online hlasování i přesný návod na hlasování najdete na stránkách projektu.