Okresní rada AŠSK Plzeň-jih

Okresní rada AŠSK Plzeň-jih

17 školních sportovních klubů se 1355 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 5/2019

Číslo 5/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (33)

Konec prázdnin i Vzdělávacích dní AŠSK

31. 8. 2020
Foto: Konec prázdnin i Vzdělávacích dní AŠSK

Jedním z cílů Vzdělávacích dní AŠSK bylo připravit žáky na nástup do nového školního roku. Zpětná vazba od účastníků nám napovídá, že se tento cíl naplnit podařilo. Podělíme se s Vámi proto o shrnutí průběhu projektu ze ZŠ a MŠ Na Daliborce v Hořicích.

"V Hořicích probíhaly Vzdělávací dny v termínu 3. - 6. 8. 2020. První dva dny nám bohužel pršelo, ale měli  jsme takový program, který se mohl konat i uvnitř budovy. Vzhledem k tomu, že jsme měli celou skupinu 1 plně obsazenou a děti si rozuměly, byla to radost s nimi pracovat. Téma jsme měli Svět a Česká republika. Vše probíhalo i na celodenním výletě třetí den do Šťastné Země, kde jsme navštívili Geopark a další atrakce. Cestu tam i zpět jsme absolvovali vlakem. Poslední den jsme zakončili VD všeobecným testem, vyhodnocením, a sportovními aktivitami, které byly podpořeny hudbou. Vše se obešlo bez úrazu a děti byly spokojené, i rodiče. Mě i kolegyni Danu Šulcovou to moc bavilo a klidně bychom to udělaly i v roce 2021."

- Veronika Bartošová

Přejeme všem ředitelům, učitelům a především žákům úspěšné vkročení do nového školního roku, plného radostných, nejen sportovních, zážitků.   

Foto: Veronika Bartošová