Okresní rada AŠSK Plzeň-jih

Okresní rada AŠSK Plzeň-jih

17 školních sportovních klubů se 1355 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 5/2019

Číslo 5/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (33)

Generální partner SPORTISIMO součástí unikátního fotbalového projektu

31. 8. 2020
Foto: Generální partner SPORTISIMO součástí unikátního fotbalového projektu

Generální partner AŠSK, společnost SPORTISIMO, je součástí ojedinělého fotbalového projektu, který byl představen na oficiální tiskové konferenci týmu SK Slavia Praha před startem fotbalové ligy. Na tiskové konferenci byl představen nový dodavatel sportovního oblečení Slavie Praha a současně byly slavnostně představeny nové dresy pro sezonu 2020/2021.

Fotbalová Slavia se díky zpracování unikátního designu dresu stala součástí celosvětové kampaně pro nejlepší světové kluby společnosti PUMA. Úřadující fotbalový mistr České republiky se tak v designu dresů zařadil mezi takové velkokluby, jakými jsou Borussia Dortmund, Manchester City, AC Milán a další.

Představení nových dresů se kromě zástupců SK Slavia Praha zúčastnil generální ředitel společnosti PUMA pro střední a východní Evropu, pan Jan Sochor. Právě generální ředitel společnosti PUMA zmínil důležitost společnosti SPORTISIMO v celém projektu. Unikátní dresy jsou k zakoupení ve všech kamenných prodejnách společnosti SPORTISIMO po celé České republice.

Video, které se stalo součástí celosvětové kampaně pro nejlepší světové kluby, které obléká společnost PUMA, naleznete zde

Díky spolupráci společností PUMA a SPORTISIMO obdrží sportovní oblečení také lektoři projektu Sportuj ve škole, předsedové pobočných spolků, garanti sportů AŠSK a další.

Foto: www.slavia.cz